O nas

HAUSm2 - producent domów

Budową domów w technologii szkieletowej drewnianej zajmujemy się od ponad 12 lat w tym czasie zrealizowaliśmy ponad 250 inwestycji, od procesu projektowania po ich budowę. Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwoliła nam opracować rozwiązania dzięki którym nasze domy wyróżniają się wysoką trwałością, wykonywane są z najlepszych materiałów i z dbałością o najmniejsze detale. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie. Rozwiązania technologiczne, które stosujemy w HAUSm2 pozwalają, aby nasze domy szkieletowe powstawały nie tylko bardzo szybko i były energooszczędne, ale i przyjazne dla mieszkańców i ich otoczenia.

Naszą ofertę opracowaliśmy zgodnie z wymaganiami zawartymi w Warunkach Technicznych 2021 dla domów mieszkalnych, dzięki temu każdy budowany przez nas dom spełniał odpowiednie wymagania cieplne, nie ważne czy będzie to budynek rekreacji indywidualnej czy dom mieszkalny. Budowa bez względu na wielkość inwestycji to zawsze poważna decyzja, wybierając nas zyskują Państwo sprawdzonego wykonawcę i technologię najwyższej jakości. Pełnimy nadzór nad naszymi realizacjami, na etapy naszych prac zapewniamy kierownika budowy. Główny obszar naszego działania to południe Polskie, jesteśmy z Województwa Śląskiego. Zapraszamy do współpracy.

 

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Zamieszczone wizualizacje mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Copyright © 2022 HAUSm2.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja: www.webcanvas.pl